İLAN

İLAN

KARS ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

A+A-
       İLAN      
       KARS ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ      
       MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNDEN      
 
SATIŞ İHALESİ YAPILACAK TAŞINMAZ          
Sıra NoİlçeMahalleAdaParselYüzölçüm m2Cinsiİmar DurumuTahmini BedeliGeçici Teminatİhale Tarihiİhale Saati  
1MerkezYeni Mahalle5173316.239,69 m2 lik alanın, Hazineye ait olan 4.367,783 m2 lik hissesi  (70 adet kat mülkiyetine isabet eden arsa payı Meskenİmar Planında kısmen yol, kalan kısmı ise 4 kat konut alanında kalmakta olup, yol fazlasıyla ihdas edilecektir.765.216,49 TL76.521,649 TL26.10.202011:00  
 
             
AÇIKLAMALAR
1-Satış ihalesi yapılacak taşınmaz; 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile karşılarında yazılı tarih ve saatlerde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü (Milli Emlak Müdürlüğü) Makam Odasında yapılacaktır.
2- İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar;
a) Geçici Teminatı makbuzu veya 2886 sayılı Kanunun 27. maddesine göre düzenlenmiş teminat mektubu, Geçici teminat nakit yatırılacaksa mutlaka Mal Saymanlığına yatırılıp makbuzunun ibraz edilmesi gerekmektedir.
b)  Yasal Yerleşim Yeri ve T.C. Kimlik numarasını içeren nüfus cüzdanı sureti (fotokobi) (Aslı ihale sırasında ibraz edilecektir.)
c) Gerçek kişiler adına vekaleten ihaleye girenlerden noterden onaylı vekaletname
d) Tüzel kişilerde vergi kimlik numarası
e)Özel hukuk tüzel kişilerinin yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri mesleki kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde (2020) alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş vekaletname ve  imza sirküleri  ile birlikte, İhale saatinde Milli Emlak Müdürü odasında Komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekmektedir.
3-  İhaleye ilişkin şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde Kars  Milli Emlak Müdürlüğünde  ücretsiz olarak görülebilir.
4- İhale Komisyonu gerekçesini kararda belirtmek şartıyla ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
5- Postayla başvuruda bulunacak kişilerin iadeli ve taahhütlü olarak gönderecekleri usülüne uygun şekilde hazırlayacakları teklifleri ile birlikte istenilen diğer belgeleri ihale saatine kadar Komisyon Başkanlığına ulaşması gerkmektedir. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmaz. 

6- İhalelere ilişkin bilgiler; www.milliemlak.gov.tr ile  www.kars.csb.gov.tr web sayfasında yayımlanmaktadır. İLAN OLUNUR.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber toplam 224 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.