Kars Milletvekilleri Arslan ve Kılıç'ın 10 Kasım mesajı

Kars Milletvekilleri Arslan ve Kılıç'ın 10 Kasım mesajı

Arslan ve Kılıç, "Başta ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bütün şehit ve gazilerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyoruz.”

Volkan KARABAĞ

65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan ile Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80’nci yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Arslan ve Kılıç’ın yayınladığı mesajı şöyle:

“Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Büyük Komutan ve Büyük Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 80. yıldönümünde milletçe minnetle yâd ediyoruz.

Büyük bir dehayla büyük başarılara imza atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” demiş ve en büyük eseri olarak ifade ettiği Türkiye Cumhuriyetini bizlere ve gelecek nesillere emanet etmiştir.

AK Parti olarak, ülkemizi Mustafa Kemal Atatürk’ün Muasır Medeniyet seviyesinin üstüne çıkarma ideali istikametinde büyük bir gayretle ve kararlılıkla çalışmaktayız. Milletimizin refah seviyesini arttırmakta ve milletten aldığımız güçle ülkemizin gücüne güç katarak yolumuza devam etmekteyiz. Artık muasırlarımız gıpta ile bakıyor ve biliyor ki, ülkemiz daha güçlü, daha kalkınmış ve daha demokratik bir seviyededir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bütün şehit ve gazilerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyoruz.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler