Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Bozan’dan Teşekkür Mesajı

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Bozan’dan Teşekkür Mesajı

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadir Bozan’dan Teşekkür Mesajı...

Değerli hemşerilerim, kıymetli üyelerim;

3 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Kars Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimlerinde üyelerimizin yüksek teveccühüyle Kars Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliğine, ardından Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına seçildim. Önceki Başkan Ertuğrul Alibeyoğlu’nun 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdariler Seçimlerinde Kars Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusu dolayısıyla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığından ayrılmış ve 5174 Sayılı Kanun kapsamında Odamızın kalan süreyi tamamlamak üzere yeni başkan seçmesi hasıl olmuştur. Bu Kapsamda 01.12.2023 tarihinde, Odamız Yönetim Kurulu üyeleri arasından Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimleri yapılarak ve Yönetim Kurulu Üyelerinin teveccühü ile Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası bugün itibariyle 2341 tacir, tüccar ve sanayicinin ortak çatısı konumunda kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşudur. Kurumsal yapısını koruyarak, üyelerine hizmet için, hizmet çıtasını daha yükseğe taşımak için her zaman olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz. Görevimiz bir bayrak yarışı gibidir. Bizler bayrağı devraldık ve Kars sanayi ve ticaretini hak ettiği yerlere ulaştırmak için var gücümüzle gayret edeceğiz.

10 Meslek Grubunda yer alan her bir üyemizin derdi bizim derdimizdir ve biz yine yüksek sesle üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz. Sorunları sadece tespit değil, çözümü için de gerekli girişimlerimizi yapmayı sürdüreceğiz.

Tarihi dokusu, iklimi ve stratejik konumu ile doğunun uygar kenti Kars’ımızda, Odamızın gerçek sahibi siz değerli üyelerimizin bizlere emanet ettiği bu görevi şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerimizden asla taviz vermeden yerine getireceğiz.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası, Karslı iş insanlarımızın evi gibi olacak. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak ben, 25 meclis üyemiz ve personellerimiz ile sizlerin emrinde olacağız. Kars ticaretini ve sanayisini geleceğe taşıyacak yeni projeler hazırladık. Önümüzdeki süreçte yeni projelerimizi bir bir uygulamaya koyacağız. Ben ve meclis üyelerimiz ile birlikte, üyelerimizin güvenini boşa çıkartmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz.

Tüm üyelerimizin, hemşerilerimin ve Milletimizin birlik ve kardeşliğinin daim olması temennisiyle Başkanlık Seçim sonuçlarımızın hayırlı olmasını diler, gösterdiğiniz ilgi ve güven için şükranlarımı sunarım.ff-045.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler