Gençler MHP'den Aday Adaylığını açıkladı

Gençler MHP'den Aday Adaylığını açıkladı

Kars’ın genç siyasetçilerinden İş insanı Ali Gençler, Kars Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıkladı.

Haber Merkezi

Gençler yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Saygıdeğer Karslı aziz hemşehrilerim çok kıymetli gönül dostlarım önce ülkem ve milletim sonra partim ve şahsım düsturuyla partimin göstereceği teveccüh sayesinde vatanıma milletime hizmet etmek için 31.03.2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adaylığımı açıklıyorum.

Ülkemizin milli çıkarları ve menfaatleri ile istiklal ve istikbali Milliyetçi Hareket Partisinden geçtiğini biliyorum.

Bizleri zaferden değil seferden sorumlu tutan Cenabı Allah’ın izniyle MHP çatısı altında var gücümle çalışacağıma söz veriyorum.

Asıl gayem;

Ülkemizin yaşadığı sıkıntılar karşısında birlikte omuz omuza verdiğimiz büyük mücadeleler sonucu gün geçtikçe daha da çelikleşen anlayışla birbirimize kenetlenerek 2024’ün Lider Ülke Türkiye’sinde öncelikle tekrar yüksek bir oy oranı ile belediye başkanlığını kazanarak Şehrimizin hizmetkarı olarak Kars belediyesinde göreve başlamak istiyorum.

Kendi doğup büyüdüğüm topraklar olan Kars’ta hemşehrilerim başta olmak üzere çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız ilkesinden hareketle oluşturduğumuz seçim kampanyamızı partimizin propaganda esasları temeli üzerinden şekillendireceğiz. Seçim süreci boyunca uzak yakın her mahallemize ulaşarak hemşehrilerimiz ile buluşup dertleşeceğiz.

ALİ GENÇLER Kimdir?

01.07.1985 Kars merkez yeni mahallede doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimi memleketi Kars’ta, Lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Askerlik görevini Şanlı Urfa’da yaptı.

İş Deneyimi:

Kars Halk Eğitim Merkezinde halk oyunları antrenörlük görevi yaptım. Sarıkamış halk eğitimde görevde bulundum. Bu süreçte bir çok kolda ticaretle uğraştım.

Siyasi Çalışmaları:

İlk olarak Kars Ülkü ocaklarında başladığım siyaset hayatıma 2010 yılında Kars Alperen ocakları başkanı olarak görev yaptım. 2011 yılında BBP Kars il başkanı olarak görev yaptım. 2012 yılında BBP Doğu Anadolu bölge başkanlığı görevini üstlendim. 2012 yılında İzmir’e taşımdım. 2012 /2015 yılları arasında ULUBUDUN-kül töre eğitim ve araştırma derneğinde teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı görevinde bulundum. 2015 yılında Kars Ardahan Iğdır Dernek Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. 2023 yılında MHP Milletvekili Aday adaylığı başvurusunda bulundum.

İletişim: 0532 067 86 38

instegram: aligencler_

ali-gencler.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler